Děti na svatbě

9. 4. 2019

9. 4. 2019

Pořádání svateb s dětmi vyžaduje plán, radí svatební koordinátorka

Děti na svatbě mohou být jako stejně malovaní andílci roztomilou ozdobou veselky, ale také čertíky, kteří jsou neustále v pohybu, křičí při těch nejméně vhodných příležitostech a v nestřežených okamžicích mohou páchat psychické i materiální škody. Pokud děti milujeme a na svatbě je chceme, musíme na ně dopředu myslet a připravit jim takový program a prostředí, kde se budou cítit bezpečně a v pohodě. Dobrá svatební agentura ví, jak zajistit spokojenost všech svatebních hostů, i těch nejmenších.

Pořádání svateb s dětmi

Chcete vidět děti na vaší svatbě? To je první otázka, na kterou si musíte jako budoucí novomanželé odpovědět. Nemusíte se cítit provinile, že chcete svůj velký den prožít v klidu a bez dětského štěbetání. Třeba už jste děti vychovali, nebo je plánujete až za pár let. Jen nezapomeňte vaše přání sdělit těm, které zvete a kteří své rozjívené potomky berou všude.
Na druhou stranu zvažte, že budujete vztahy s rodinou a přáteli, na svatbě jste jako děti určitě byli a za pár let nemusí někdo jiný chtít na svatbě vaše děti či vnuky.

Děti na svatbě – stejná práva jako ostatní

Pokud chcete, aby se děti vaší svatby zúčastnily, nezapomeňte je napsat na seznam hostů a na pozvánky ke svatebnímu stolu či k obřadu. Pokud děti zvete, počítejte s tím, že budou různého věku. Dobré je vědět, jak budou staré a kolik jich bude. Jen tak se můžete na malé hosty připravit. Pokud místo konání svatby a podmínky nejsou vhodné a bezpečné například pro menší děti (plošina nad propastí Macocha, ponton na jezeře), věk omezte a vhodným způsobem to sdělte svatebčanům.

V čem pomůže svatební agentura

Svatební agentura má obrovskou výhodu – stejně jako u ostatních oblastí svatebních příprav má zkušenosti, zázemí a předvídavost. Určitě víte, že děti dlouho nevydrží a po pár minutách obřadu se začnou nudit. Svatební koordinátorka dokáže pro malé svatebčany najít spoustu zodpovědných úkolů, které děti strašně rády plní – nesení vlečky, rozhazování okvětních lístků, rozbití talíře, kurz focení novomanželů a řadu dalších. Agentura také nezapomene na jídlo pro děti, zasedací pořádek, dětský koutek, místnost na přebalování či odpočinek a spoustu dalších drobností, na které nemůžete pro řadu jiných starostí myslet.

Hry a zábava, které nezruinují svatební rozpočet

Zkušená koordinátorka dokáže na svatbě propojit svět dospělých i dětí. Část dne se mohou bavit společně, potom třeba samostatně. Záleží jen na vás. Nápadů je spousta. Od klasických venkovních her, soutěží a atrakcí, přes vystoupení dětského DJ, stezky odvahy, hledací soutěže, karaoke, divadlo, bubble show po vědecké pokusy, barmanskou show nebo rozšířenou realitu. K tomu vstřícní animátoři, bezpečné prostředí a dobrá koordinace. To je záruka spokojenosti pro všechny svatebčany.

Pokud plánujete svatbu s dětmi, zavolejte na pomoc naši svatební koordinátorku Kláru (+420 702 028 570).

Pojďte do toho s námi! Nechte nám na sebe kontakt a jako dárek k vaší svatbě od nás dostanete fotoknihu zdarma.

Zavolejte nám či napište, rádi si o vaší plánované svatbě popovídáme na nezávazné úvodní schůzce v naší kanceláři nebo vaší oblíbené kavárně.

Kontaktujte nás