Svatba na zámku jako z pohádky

Naše nevěsta si splnila dívčí sen, který má nejedna z nás. Chtěla být ve svůj svatební den princeznou.

Když zámek, tak celý

Nejvíce času jsme strávili výběrem toho správného místa na svatbu, protože program jsme se snoubenci zasadili nejen do zámeckých exteriérů, jak bývá zvykem, ale také do interiéru. Společně jsme si moc užili svatební focení, zámecké interiéry přirozeně vykouzlí tu správně svatebně romantickou atmosféru a jejich kouzlu propadnete, i kdybyste nechtěli. Tipy na místa na vaši svatbu, která máme osvědčená, najdete třeba tady .

Zámecká svatba v každém detailu

Většinu svatebních dekorací jsme vyráběli na míru, aby ladily a doplňovaly se s interiérem zámku. Výsledkem byl přirozený a kompaktní dojem, zkrátka jako by nevěsta na zámku už předtím bydlela. O svatební květinové výzdobě měla nevěsta jasnou představu. Jakýkoliv sen o svatební kytici a výzdobě jsme zatím dokázali splnit i díky květinovým kouzelníkům. Na této svatbě bílé květiny v historickém interiéru působily svěže a poutaly jen to správné množství pozornosti. Důležitým prvkem svatební výzdoby byly svícny a svíčky, protože oba snoubenci jsou jejich velkými milovníky a vážou se k mnoha krásným momentům jejich společného života.

Princ (skoro) na bílém koni

Ženich nebyl princem jen na jednom koni, měl jich pod kapotou hned celé stádo. Výběr svatebního auta, které by splňovalo ženichovy představy, se s nadšením ujali mužští členové svatebního týmu.

Tato svatba nám zůstala dlouho v živé paměti a vzpomínáme na ni pokaždé, když vidíme krásnou princeznu Krasomilu či něžnou Popelku. Jsme vděčni a děkujeme, že jsme dostali příležitost dvěma báječným lidem zařídit pohádkový vstup do jejich společného života.

Pojďte do toho s námi! Nechte nám na sebe kontakt a jako dárek k vaší svatbě od nás dostanete fotoknihu zdarma.

Zavolejte nám či napište, rádi si o vaší plánované svatbě popovídáme na nezávazné úvodní schůzce v naší kanceláři nebo vaší oblíbené kavárně.

Kontaktujte nás