KDO VÁM SPLNÍ SEN?

V čele našeho wedding týmu je svatební koordinátorka Klára, které pomáhají ostatní členové.

Karolína

A jaké jsou její super schopnosti? Tahle profesionálka každým coulem má organizaci v malíčku, cit pro detail a nejvyšší estetické nároky.

S empatií přistupuje ke každé svatbě, jako by byla její vlastní.

„Organizace svatby je mnohdy dost stresující a časově náročná. Jsem tu od toho, aby všechny starosti padly na mě. Nevěsta si pak může v klidu vychutnat ty hezké věci, které k svatbě patří – třeba zkoušení šatů nebo vybírání dortu. Největším cílem pro mě je, aby si novomanželé svůj velký den užili.“

Karolína se nebojí téměř ničeho (až na pavouky). Připraví oslovení svatebních hostů, se svým týmem vymyslí jednoduchou mobilní aplikaci, která pohlídá „správné svatební dary“, dohlédne na program a povolá animátory, aby zpříjemnili svatbu dětem. Zároveň řídí tým a rozdává úkoly, aby vše klapalo jako švýcarské hodinky.

Karolína pro Vás zařídí jakoukoliv svatbu – od nestárnoucí klasiky až po netradiční pojetí. Tahle dáma s duší rockerky je prostě pro každou srandu a udělá všechno pro to, aby Vám sen o jedinečné svatbě splnila.

„Ať přijdou snoubenci s jakoukoliv rebelií, jsem pro!“

Kdo ještě tvoří náš svatební tým? Button
  • Jakub

    Borec, který umí zajistit všechno na světě. Ač chlap, tajně absolvoval „vyšší dívčí“ v produkční a organizační práci. Zkušeně obhlédne terén, naplánuje a zajistí stavby, objedná techniku, dopravu, světla, pódium, catering, ubytování, tisky atd. Sám je oběma nohama pevně na zemi, ale o to víc je zárukou, že váš sen o svatbě musí dopadnout dobře.

  • Petra

    Mistryně snových obrazů. Má lepší vidění barev, než všichni ostatní v naší svatební agentuře. Pomůže sladit celkový design svatby s obleky a šaty, poradí s prostíráním stolů, květinovou výzdobou i doplňky v exteriéru a interiéru. Zároveň zvládne vymyslet program dle vašeho zadání, sežene ohňovou show, rockovou kapelu nebo dětský sbor, Jako vystudovaná psycholožka s milým úsměvem zažehná všechny potenciální hrozící krize vyvolané blížící se svatbou.

  • Daniel

    Narodil se rovnou jako grafik, kreativec každým coulem, vizuální mág. Dan vidí váš sen očima fotografa i výtvarníka, dodá mu jemné kontury na svatebních oznámeních a dalších materiálech, navrhne design případné webové microsite, bude se podílet na scéně, kde se bude svatební obřad i oslavy odehrávat, zajistí foto či video ze svatby.

Pojďte do toho s námi!

Jak vidíte, Klára má za sebou zkušený dream team, který přijme jakoukoli výzvu. Partu profesionálů, kteří připravují nejen svatby, ale i hudební festivaly, koncerty, konference, firemní party pro tisíc lidí nebo roadshow pro nadnárodní společnosti. Hlavním cílem Amden svatební agentury je spokojenost – zejména zákazníka, ale i naše. Hlavními zbraněmi jsou kreativita, profesionalita, férový a citlivý přístup.

Pojďte do toho s námi!

Zavolejte nám či napište, rádi si o vaší plánované svatbě popovídáme na nezávazné úvodní schůzce v naší kanceláři nebo vaší oblíbené kavárně.

Kontaktujte nás